Wiosenna ubieranka

Chyba można śmiało powiedzieć, że wiosna w końcu nadeszła. Nie jest codziennie jeszcze taka wymarzona (słoneczna i ciepła), ale jest zdecydowanie lepiej niż podczas tegorocznej niby-zimy. W końcu można poszaleć i zrzucić ciepłe kurtki na rzecz tych lekkich, zostawić w szafie grube spodnie i biegać w rajstopach i spódnicach, a w niektóre dni zamienić przejściową kurtkę na kamizelkę - tak jest ciepło!
W tym sezonie nasze serca skradła Tutu Twilight z kolekcji Kids on the moon. Nie tylko odświeża fason, który wydaje się już nieco ograny, ale robi to z klasą. Motyw ombre nadal święci triumfy, a w połączeniu z tiulem powstała kreacja, która przyciągnie uwagę każdego. Piękniej być nie mogło! I mimo że my od szarości raczej stronimy, to tej spódnicy nie mogło zabraknąć w szafie Marysi.
Tutu Twilight ma też tę zaletę, że spodoba się nieco starszym dziewczynkom - w wieku Marysi - które tiulówki porzuciły na rzecz bardziej poważnych fasonów, ale takiemu wydaniu tutu po prostu nie można się oprzeć.
Nasza wiosenna "stylówka" zagościła na Ładnebebe (TUTAJ).Powyżej: spódnica Kids on the moon ss16, kurtka Scotch&Soda aw15, bluzka Stars in a jar aw15, rajstopy Bobo Choses aw15, czapka Stella McCartney ss16, szalik Louise Misha ss16, buty Victoria

Poniżej: taki sam zestaw, tylko czapka inna (Bobo choses aw15) 

Okoliczności powstania ostatniego zdjęcia są dość osobliwe. Marysia powiedziała, że założy czapę jak krasnoludek, a przypadkowo wyszedł elf:) Tak nam się spodobała Marysia w roli elfa, że jeszcze na pewno w jakimś leśnym otoczeniu spróbujemy ją tak przebrać!

Udostępnij post:

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za pozostawiony ślad!

Copyright 2014 Gęsiego.
Designed by OddThemes