T.A.O.

T.A.O. czyli The Animals Observatory to nowa dziecięca marka, która dzisiaj miała mieć premierę. Przez zawirowania (będące dziełem przypadku albo całkiem celowe) dziś tylko w niektórych sklepach można kupić ich ubranka w przedsprzedaży (m.in. w Smallable). Prawdziwa premiera lekko przesunęła się w czasie.
The Animals Obserwatory jest dziełem m.in. wieloletniego dyrektora kreatywnego Bobo Choses Laili Aguilar. Już na pierwszy rzut oka widać ten charakterystyczny Bobo sznyt.
T.A.O. na sezon wiosna-lato 2016 jest jednak mniej krzykliwe niż kolekcja Bobo Choses. Kolory są stonowane, większość wzorów również, choć niektóre z nich są bardziej ekstrawaganckie.
Z pewnością jest to marka, w której ubrania dzieci będą uwielbiały się ubierać. Jak pokazałam Maryśce zdjęcia na stronie The Animals Observatory to chciała mieć co drugą rzecz.
Jestem ciekawa jak spodoba się szerszej publiczności T.A.O. i czy zdobędzie tylu zwolenników co Bobo Choses. I przede wszystkim, czy za wyższymi cenami niż u Bobo, pójdzie również wyższa jakość.
Zdjęcia pochodzą ze strony T.A.O. 
Więcej TUTAJ

Udostępnij post:

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za pozostawiony ślad!

Copyright 2014 Gęsiego.
Designed by OddThemes