Najpiękniejsze dekoracje domu już w kioskach!

Numer specjalny Mojego mieszkania "Najpiękniejsze dekoracje domu" jest już w kioskach. Zachęcam z całego serca do jego nabycia! W numerze znajdziecie m.in. zdjęcia naszego mieszkania:) Z Rodziny na zdjęciach przewija się (oprócz mnie) Anulka i kotka (Marysia była w szkole, a Kuba pojechał po nią akurat jak robione było zdjęcie główne).

Serdecznie dziękuję Dorocie Jaworskiej za opisanie naszej historii w tak piękny sposób, niestrudzonej stylistce Maryni Moś za artystyczną wizję i dbałość o każdy szczegół, wspaniałemu fotografowi Marcinowi Czechowicz za cudne ujęcia. Bez takiej wspaniałej ekipy nie byłoby tej sesji!


Jeśli trafiłaś (-eś) tutaj za pośrednictwem magazynu Najpiękniejsze dekoracje domu serdecznie zapraszam Cię do rozgoszczenia się u mnie:) 
Poniżej krótka ściągawka (wystarczy kliknąć na zdjęcia by przenieść się w odpowiednie miejsce). Inne wpisy kryją się pod kategoriami znajdującymi się na pasku bocznym.
 
Łazienka                                SypialniaUdostępnij post:

6 komentarze:

 1. Witaj:)Właśnie dzieki artykułowi trafiłam do Ciebie :) Piękne wnętrza i piękne wyroby i cudna Rodzinka :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super! Dziękuję za odwiedziny i miłe słowa:)

   Usuń
 2. Twoje mieszkanie jest jedyne i niepowtarzalne, Julka. W polskich wnętrzach przeważają obecnie biele i szarości i naprawdę miło jest widzieć tyle koloru.
  Gratuluję publikacji !!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję Ci z całego serca, Gosiu:) Czasem mam wrażenie, że jesteśmy jacyś dziwni, że lubimy kolor (właśnie z powodu tej wszechobecnej szarości).

   Usuń
 3. Też gratuluję publikacji!!!!
  Piękne kolorowe mieszkanie i ciepłą z kolorowym sercem Pani Domu😊
  Lubię Twój kolorowy świat i blog, zwłaszcza "Ulubione".

  Pozdrawiam kolorowo i serdecznie😍

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję ślicznie! Takie piękne i ciepłe słowa pod moim adresem to niezwykła gratka. Pozdrawiam równie kolorowo i serdecznie:)

   Usuń

Dziękuję za pozostawiony ślad!

Copyright 2014 Gęsiego.
Designed by OddThemes