Lista prezentowa # 2 - zabawki

Siódme urodziny Marysi zbliżają się wielkimi krokami, a robienie listy prezentowej w lesie. Przygotowanie pierwszej części (o książkach TUTAJ) poszło sprawnie, ale część dotycząca zabawek to niezłe wyzwanie. Marysia zawsze cieszy się z kolejnych kucyków czy lalek, ale mamy ich zatrzęsienie... Z prezentów związanych z bajkami sprawdziłyby się na pewno jakieś gadżety związane z Frozen, ale nie wymieniam ich na liście, bo wszędzie ich pełno i trudno by było ograniczyć się do choćby paru (na pewno wszystko co z Frozen ucieszy Marysię:). Na liście umieszczam więc zabawki, które może w pierwszej chwili nie wywołają takiego WOW jak Frozen, ale które Marysia na pewno doceni i będzie się nimi bawiła.
Tym razem (dla ułatwienia) lista z linkami do sklepów. Lista prezentowa jest skonstruowana tak by można było wybrać jedną, dwie lub więcej pozycji (w zależności od upodobań obdarowującego), najlepiej oczywiście miksować jest zabawki z książkami:) Albo postawić tylko na książki (wiem, ryzykowne zagranie, w końcu to jeszcze? dziecko).


 1. Zestaw artystyczny Janod - na zdjęciu tylko przykład, chodzi o zestawy z brokatem lub piaskiem (sporo ich dostępnych jest w sklepie Bubulinka), Marysia ostatnio miała jeden zestaw (innej firmy) i bardzo jej się podobał;
 2. Guma do skakania (dostępna również w Bubulince TUTAJ) - aż dziwi mnie, że do tej pory takiej nie mamy, koleżanki Marysi z podwórka na pewno też się ucieszą:)
 3. Skakanka - mieliśmy parę, ale wszystkie "się popsuły":) (TUTAJ)
 4. Kredki stożkowe - kredek nigdy za wiele! (np. TUTAJ)
 5. Gra memo - takich gier również nigdy za wiele:) (np. TUTAJ)
 6. Naszyjnik lody Pop cutie - dostępny w Bananaz (TUTAJ), UWAGA! Kotki to ulubiony motyw Marysi, ale naszyjnik z kotkiem już czeka w szafie na urodziny:)
 7. Zestaw kreatywny Djeco z naklejkami koty (np. w Mamissima TUTAJ) - koty w każdej postaci są mile widziane przez Marysię:)
 8. Zestaw naklejek z kotami Djeco (w Mamissima TUTAJ) - jak wyżej:) 160 to obiektywnie sporo, ale nie dla takiej wielbicielki kotów jak Marysia:)))
 9. Zestaw do robienia biżuterii (w Mamissima TUTAJ) - Marysia miała już niejeden zestaw, ale nadal chętnie robi biżu
 10. Drewniana kukiełka Nola Djeco (w Mamissima TUTAJ) - będzie pasowała do paru innych zawieszek tego typu, które Marysia ma z poprzedniego roku na choinkę
 11. Zestaw kreatywny Drużyna spadochroniarek (np. w sklepie Kalaluszek TUTAJ)
 12. Zestaw do origami (w sklepie Kalaluszek TUTAJ)
 13. Tatuaże kotki (do kupienia TUTAJ) - tatuaże są u nas (jak pewnie u większości dzieci) na porządku dziennym, a te są wyjątkowo słodkie
 14. Zestaw do robienia baniek mydlanych (do kupienia TUTAJ)
 15. Gra karciana (do kupienia m.in. TUTAJ) - znów kotki:)
 16. Prawdziwy hicior: zestaw ubranek dla lalki (do kupienia TUTAJ) - z kotkami:) a jakże!

Udostępnij post:

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za pozostawiony ślad!

Copyright 2014 Gęsiego.
Designed by OddThemes