Kotki

Ze wszystkich wzorów na świecie Marysia nie potrafi przejść obojętnie obok rzeczy w kotki. Lody, jednorożce, ani nawet czekolada (gdyby były takie wzory), nie są w stanie przebić kotków. Czasem przeglądamy razem różne rzeczy w sklepach internetowych i wewnętrzny radar Marysi wyłapuje ten wzór bezbłędnie.
Kotki są u nas wszędzie: na bluzkach, bieliźnie, piżamach, a nawet czapkach. Zdominowały zeszyty, piórniki i poduszki. Przedmioty z fotograficznymi odwzorowaniami kotków trochę nam się już znudziły, więc teraz obie polujemy na kotki w innym wydaniu.
Niedawno upolowałyśmy śliczną turkusową bluzkę Miss Chips (było jej trochę TUTAJ), a teraz trafiłyśmy na ultra dziewczęcą bluzkę koszulową w Zarze. Ma delikatny kolor, który idealnie podkreśla urok noszących ją dziewczynek, a motyw kotka jest dość subtelny, więc nawet wielbicielki innych zwierzaków powinny ją polubić.
Czekamy z niecierpliwością na pojawienie się w sklepach innych upatrzonych kotków (np. na piękną bluzę Soft Gallery - premiera już jutro:).
PS. Od dawna jestem ciekawa, czy inne dziewczynki też tak kochają motyw kotków i czy Ania go polubi (Marysia twierdzi, że na pewno, bo ona tego Anię nauczy:).

Udostępnij post:

0 komentarze:

Prześlij komentarz

Dziękuję za pozostawiony ślad!

Copyright 2014 Gęsiego.
Designed by OddThemes